Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dóza na čaj

O4/0640

DÓZA NA ČAJ

Rusko, Moskva, Společenstvo bratří K. a S. Popovů,
zač. 20. stol.
Hranolová dóza se zaoblenými hranami z bezbarvého lisovaného skla s dekorem napodobujícím kaménkové brusy, víko na stěžejce s montáží z bílého kovu a patentním uzávěrem. 12x9x10 cm. Na podední značeno názvem firmy: "Товарищество ьратья К и С Поповы". Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.