O4/0717
NÁSTĚNNÁ MÍSA
Střední / západní Evropa, 2. pol. 19. stol.
Hluboká kruhová mísa se závěsem, fajáns bělavě glazovaná, barevně malovaná loveckou scénou v historizujícím stylu (v zrcadle) a ornamentálními motivy podél okraje v tónech modré a hnědé.
Ø 40,2 cm.
Ve spodní části výjevu značeno "P.o".