Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nástěnná mísa

O4/0717

NÁSTĚNNÁ MÍSA

Střední / západní Evropa, 2. pol. 19. stol.
Hluboká kruhová mísa se závěsem, fajáns bělavě glazovaná, barevně malovaná loveckou scénou v historizujícím stylu (v zrcadle) a ornamentálními motivy podél okraje v tónech modré a hnědé. Ø 40,2 cm. Ve spodní části výjevu značeno "P.o". Stav B.