O4/0723
VÁZA HISTORISMUS
Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz,
80. - 90. léta 19. stol.
Váza zploštělého čtyřbokého tvaru na odsazené patce, reliéfní dekor se stylizovanou lví hlavou v centrální kartuši, dvě volutová ucha na bočních stěnách, měkká kamenina, barevně glazováno v hnědozelených tónech.
V. 18,5 cm.
Vtlačená značka "SCHÜTZ BLANSKO" a číslo modelu "436".
Stav restaurováno.