O4/0724
NÁSTĚNNÝ TALÍŘ
Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz,
posl. čtvrt. 19. stol.
Závěsný kruhový talíř z měkké kameniny, reliéfní dekor historizující (neorenesanční) groteskové ornamentiky s figurálními motivy, barevně glazováno v odstínech hnědé a modré.
Ø 24,2 cm.
Vtlačená značka "SCHÜTZ BLANSKO" a č. modelu "155".
Stav restaurováno.