O4/0733
VÁZA
Maďarsko, Pécs, Zsolnay,
zač. 20. stol.
Keramická váza hruškovitého tvaru s lehce rozšířeným hrdlem je celoplošně zdobena malbou barevnými glazurami s irizováním s motivy orientalizujících florálních ornamentů a fantastických zvířecích postav.
V. 27 cm.
Značeno: "ZSOLNAY. PÉCS.".
Patka restaurována.