Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza

O4/0733

VÁZA

Maďarsko, Pécs, Zsolnay, zač. 20. stol.
Keramická váza hruškovitého tvaru s lehce rozšířeným hrdlem je celoplošně zdobena malbou barevnými glazurami s irizováním s motivy orientalizujících florálních ornamentů a fantastických zvířecích postav. V. 27 cm. Značeno: "ZSOLNAY. PÉCS.". Stav B. Patka restaurována.