O4/0750
DVOJICE MALEB NA PORCELÁNU
Střední Evropa, pol. 19. stol.
Dvě barevně malované porcelánové plakety adjustované v dřevěných zlacených rámech s listovcovou lištou a závěsem, precizně provedené miniaturní výjevy venkovského chlapce nesoucího svazek proutí, doprovázeného psíkem s košíkem, a antikizující scény mladíka s dívkou u lesního pramene.
Plakety 9,5x8,2 cm a 10,6x8,8 cm, celkové rozměry vč. rámů 14x12,8 cm a 15,5x13,8 cm.
Stav A-B.