O4/0758
SOUBOR S VEDUTAMI
Čechy, převážně 2. třetina 19. stol.
Čtyři šálky a osm podšálků z několika různých sad, bílý porcelán s černým měditiskovým dekorem místopisných vedut: Chodow, Tharand, Ruinen von Wehlen, Pograd (2x), Stolpen, Chilton, Die Maus, Gießhübler Sauerbrunn a ostatní neznačeny, většina se zlacenými obrubami.
V. šálku max. 6,5 cm, Ø talířku max. 14,4 cm.
Černě tištěné značky "August Haas in Schlaggenwald" a vtlačené "S", vtlač. zn. "CF", "K&C PRAG", F&M, "A. NOW R." a "N. G. F XIV".
Stav A-B.