O4/0772
DVOJICE UPOMÍNKOVÝCH HRNKŮ SALZBURG
Zač. 20. stol.
Dvojice porcelánových pouťových hrnků s tištěnými a kolorovanými vedutami Salzburgu: Staatsbrücke a Salzburg gegen den Untersberg, dále zdobeno barevnými listry a zlacenými ornamenty v secesním tvarosloví.
V. 10 cm a 9,5 cm.
Stav A-B.