O4/0783
OBAL NA KVĚTINÁČ
Střední Evropa, 19. / 20. stol.
Květináč cylindrického tvaru na nízké patce a s dvojicí rokokových uch, bílý porcelán, barevně malováno na polevě pestrými květinovými motivy v kyticích i jednotlivých drobných kvítcích, zlacené obruby a štafáž.
V. 18 cm, Ø 20,5 cm.
Modrá podglazurní apokryfní značka vídeňské porcelánky.