Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Obal na květináč

O4/0783

OBAL NA KVĚTINÁČ

Střední Evropa, 19. / 20. stol.
Květináč cylindrického tvaru na nízké patce a s dvojicí rokokových uch, bílý porcelán, barevně malováno na polevě pestrými květinovými motivy v kyticích i jednotlivých drobných kvítcích, zlacené obruby a štafáž. V. 18 cm, Ø 20,5 cm. Modrá podglazurní apokryfní značka vídeňské porcelánky. Stav A.