O4/0784
DVOJICE ZÁVĚSNÝCH TALÍŘŮ
Čechy, 19. stol.
Dva dekorativní talíře s reliéfně zdobenými okraji, bílý porcelán, v zrcadlech barevně malované krajinné veduty se stafáží, okraje zdobeny růžovým fondem a zlacenou štafáží s motivy akantů a květinových girland.
Ø 24 cm a 24,5 cm.
Stav A-B.