Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice závěsných talířů

O4/0784

DVOJICE ZÁVĚSNÝCH TALÍŘŮ

Čechy, 19. stol.
Dva dekorativní talíře s reliéfně zdobenými okraji, bílý porcelán, v zrcadlech barevně malované krajinné veduty se stafáží, okraje zdobeny růžovým fondem a zlacenou štafáží s motivy akantů a květinových girland. Ø 24 cm a 24,5 cm. Stav A-B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.