O4/0786
DVOUDÍLNÁ MÍSA – KABARET
Čechy, Březová, Christian Fischer,
1846-1859
Dvoudílná porcelánová mísa na ovoce s vysokým příčným úchopem v podobě propletených révových větviček, misky ve tvaru lastur jsou zdobeny v zrcadlech růžovým a na okrajích modrým fondem, zlacená štafáž.
30,5x23,5 cm.
Vtlačená značka "CF".
Stav restaurováno.
Lepené ucho.