Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvoudílná mísa - kabaret

O4/0787

DVOUDÍLNÁ MÍSA - KABARET

Čechy, Praha-Smíchov, K. k. landesprivilegirte Prager Porzellan- und Thonwaarenfabrik, 1854-1861
Dvoudílná porcelánová mísa na ovoce s vysokým příčným úchopem z akantů, misky ve tvaru révových listů jsou zdobeny růžovým a světle zeleným fondem, zlacená štafáž. 36x22,5 cm. Vtlačená značka "Prag" s č. "27", štětcová zn. "15.". Stav restaurováno.