O4/0787
DVOUDÍLNÁ MÍSA - KABARET
Čechy, Praha-Smíchov, K. k. landesprivilegirte Prager Porzellan- und Thonwaarenfabrik,
1854-1861
Dvoudílná porcelánová mísa na ovoce s vysokým příčným úchopem z akantů, misky ve tvaru révových listů jsou zdobeny růžovým a světle zeleným fondem, zlacená štafáž.
36x22,5 cm.
Vtlačená značka "Prag" s č. "27", štětcová zn. "15.".
Stav restaurováno.