O4/0806
TROJICE TANEČNIC
Německo, zač. 20. stol.
Dekorativní plastika trojice tančících dívek, bílý porcelán, pestře malováno, tónované inkarnáty, zlacené detaily, nízký sokl imitující terén.
V. 15,5 cm.
Modře tištěná nadglazurní značka "Herlena", vtlačené č. modelu "48", štětcová zn. malíře "7".