O4/0910
DVOJICE PORTRÉTNÍCH MINATUR: LUDVÍK XVI. A MARIE ANTOINETTA
Párové miniaturní podobizny francouzského krále Ludvíka XVI. a jeho manželky Marie Antoinetty, kvaš na slonovině, sign. "Fisher", obdobné rozměry ca 85x65 mm (ovál), paspartováno, rámováno bohatě řezbovaných a zlacených akantových rámech v barokním tvarosloví, celkový rozměr rámů 34,5x24 cm, zaskleno. Stav A-C.