O4/0915
EMAILOVÁ MINIATURA
Francie, Limoges,
konec 19. stol.
Kruhová miniatura s motivem dívčí hlavy v profilu adjustovaná v mosazném rámečku s opěrkou, reliéfním dekorem a aplikou v podobě mačkané stuhy na vrcholu, malba barevnými emaily na měděném plechu, značeno iniciálou "AP", Ø 4,5 cm.