Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná tabatěrka s emailem a diamanty

O4/0920

STŘÍBRNÁ TABATĚRKA S EMAILEM A DIAMANTY

Obdélná dózička se zaoblenými rohy ze zlaceného stříbra, s víčkem na stěžejce, zdobeným barevným guilloché emailem, gravírovaný ornamentální dekor, aplika v podobě jablíčka osázeného diamantovými routami, 7x5,5 cm, celková (hrubá) hmotnost 141,57 g, Ag 916/1000 (ca 110 g). Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.