O4/0922
STŘÍBRNÁ TABATĚRKA "ANNA FJODOROVNA"
Stříbrná dóza obdélného půdorysu se zkosenými rohy, gravírovaná florálními ornamenty a celoplošně zlacená, víko na stěžejce je zdobeno modrým a bílým guilloché emailem a stříbrnou aplikou v podobě iniciál ruské velkokněžny Anny Fjodorovny neboli Juliany Sasko-Kobursko-Saalfeldské (1781-1860), osázenou diamantovými routami, stejně jako uzávěr. Ag 916/1000 (ca 180 g), celková (hrubá) hmotnost 206,01 g, 9,5x5,5x2,3 cm. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.