O4/0925
RÁMEČEK NA FOTOGRAFII
Obdélný rámeček na fotografii ze zlaceného stříbra, zdobený starorůžovým guilloché emailem a florálními aplikami s rubíny a diamantovými routami, Ag 916/1000, 15x11 cm, se zadní opěrkou, v originální etuji. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.