O4/0932
TABATĚRKA
Obdélné pouzdro na cigarety z březového dřeva, odklopné víčko na stěžejce je zdobeno reliéfní aplikou ze zlaceného stříbra v podobě poprsí cara Mikuláše II., celková (hrubá) hmotnost 62,55 g, z toho Ag 17,55 g, 12,5x8,5 cm, Ag 875/1000. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.