O4/0945
STŘÍBRNÉ KAPESNÍ HODINKY - BUDÍK
Švýcarsko / Německo,
1882-1901
Kapesní budík ve stříbrném plášti, švýcarský kotvový krok, bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí modřených šípových ruček a třetí ručkou pro nastavení budíku, Ø ciferníku 4,6 cm, celková (hrubá) hmotnost 154,52 g, Ag 800/1000, značeno sériovým číslem: 122932, švýcarské a německé puncovní značky, R-U puncovní značka pro cizí zboží S-32.
Funkční, jdoucí.