O4/0949
Švýcarsko, Omega
NÁRAMKOVÉ HODINKY OMEGA SEAMASTER
2. pol. 20. stol.
Pánské automatické vodotěsné náramkové hodinky s datumovkou, nerezová ocel zlacená vč. řemínku, ciferník zlaté barvy o Ø 3 cm je členěn pětiminutovými dílky bez číslic, opatřen dvojicí fosforeskujících ruček a vteřinovkou, značen "OMEGA AUTOMATIC Seamaster", etuje.
Jdoucí.