O4/0953
Československo, Prim
DVOJICE NÁRAMKOVÝCH HODINEK PRIM
2. pol. 20. stol.
Dvojice pánských mechanických náramkových hodinek, zlacená povrchová úprava, ciferníky o Ø 3, resp. 2,8 cm jsou členěny pětiminutovými a minutovými dílky bez číslic, opatřeny dvojicí ruček a vteřinovkou, v jednom příp. také datumovkou, značeny "PRIM 17 JEWELS CZECHOSLOVAKIA", v jednom příp. dno zn. sériovým č. "0134189", kožené řemínky o d. 23 cm.
Stav A-B.
Jdoucí.