O4/0954
Československo, Prim
NÁRAMKOVÉ HODINKY PRIM DIPLOMAT
60. léta 20. stol.
Pánské mechanické náramkové hodinky s datumovkou, ocel silně zlacená (zn. "PRIM PLAQUE G 20"), kožený řemínek, d. 24 cm, ciferník zlaté barvy o Ø 2,8 cm je členěn pětiminutovými dílky bez číslic, opatřen dvojicí ruček a vteřinovkou, značen "PRIM DIPLOMAT 17 JEWELS CZECHO SLOVAKIA".
Jdoucí.