O4/0967
DVOJICE CÍNOVÝCH MÍS
Čechy, Karlovy Vary a Horní Slavkov,
18. / 19. stol.
Hladká a zvlněná hluboká mísa s talířovitým dnem a kolmo nasazeným okrajem se zesílenou obrubou, po stranách připojena dvě litá, rokajová / mašlová ucha, značeno: "(Ios:) Heilingöter Carlsbaad / FEIN ZIN" a "S: W FEIN ZIN / I: I: B: IN. SCHLA:WALT".
Stav B - C.