Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice cínových mís

O4/0967

DVOJICE CÍNOVÝCH MÍS

Čechy, Karlovy Vary a Horní Slavkov, 18. / 19. stol.
Hladká a zvlněná hluboká mísa s talířovitým dnem a kolmo nasazeným okrajem se zesílenou obrubou, po stranách připojena dvě litá, rokajová / mašlová ucha, značeno: "(Ios:) Heilingöter Carlsbaad / FEIN ZIN" a "S: W FEIN ZIN / I: I: B: IN. SCHLA:WALT". Stav B - C.