Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada stříbrných lžiček

O4/0978

SADA STŘÍBRNÝCH LŽIČEK

Československo, Dolné Hámre, Sandrik, 30. léta 20. stol.
Souprava šesti stříbrných lžiček, d. 14,5 cm, celková hmotnost 204,55 g, puncovní značky S-48, značky výrobce a ryzostní čísla, Ag 800/1000. Stav A.