O4/0990
SADA KOMPOTOVÝCH LŽIČEK
Po r. 1901
Souprava stříbrných, částečně zlacených lžiček s rukojetěmi zdobenými jemným reliéfem v secesním tvarosloví obsahuje šest malých a jednu větší lžíci, d. 12, resp. 18 cm, R-U puncovní značky pro cizí zboží S-35 (puncovní úřad Praha), mistrovské značky "A.P", celková hmotnost 132 g, v původní polstrované etuji. Spolu: dvojice nožů na máslo a sýr v historizujícím tvarosloví, obecný kov se stříbrným, částečně zlaceným a reliéfně zdobeným potahem rukojetí, d. 19 cm, rakouské puncovní značky, mistrovská značka "E.S".