O4/0991
Německo, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik
NABĚRAČKA
20. - 30. léta 20. stol.
Polévková naběračka s rukojetí reliéfně zdobenou ornamenty v artdecovém tvarosloví, obecný kov postříbřený, d. 29,7 cm, značeno výrobcem.