Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor stolního náčiní

O4/0992

SOUBOR STOLNÍHO NÁČINÍ

Sítko s odkapávačem, obecný kov, vyzlacený interiér, d. 17,5 cm. - Dvě držadla na drůbež s povolovacím šroubem, obecný kov postříbřený, d. 12,5 cm a 20,5 cm. - Kleště na cukr v secesním tvarosloví, obecný kov částečně pozlacený, d. 11,5 cm. - Kleště na cukr stlačovací trojzubé, mosaz postříbřená, d. 10,8 cm, značeno: "TRIPLEX JUNIOR MADE IN SWEDEN". - Otvírák na láhve, obecný kov postříbřený, značeno "INOXRIV Italy Silver Plated", d. 13,5 cm. - Dvojice lžiček na koření, obecný kov postříbřený, d. 11,5 cm. - Lžička s reliéfním florálním dekorem v secesním tvarosloví, alpaka postříbřená, značeno "RC", d. 12,9 cm. - Alpaková lžička s reliéfním florálním dekorem, d. 12,5 cm, zn. "EPNS". - Špachtle s dekorativní stříbrnou rukojetí, ocel postříbřená, d. 17 cm. Stav A-B.