O4/1012
Morava, Moravská Třebová, firma František Bibus
RÁM A PODNOS
1. třetina 20. stol.
Rám na fotografii v secesním tvarosloví, reliéfní dekor, zadní opěrka; obecný kov postříbřený, 29,5x16,5 cm, značeno "AS". - Oválný podnos s reliéfním dekorem růží na okraji, alpaka silně postříbřená, 33x18 cm, ražená firemní značka a č. modelu "7731".
Stav A-B.