Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Rám a podnos

O4/1012

Morava, Moravská Třebová, firma František Bibus

RÁM A PODNOS

1. třetina 20. stol.
Rám na fotografii v secesním tvarosloví, reliéfní dekor, zadní opěrka; obecný kov postříbřený, 29,5x16,5 cm, značeno "AS". - Oválný podnos s reliéfním dekorem růží na okraji, alpaka silně postříbřená, 33x18 cm, ražená firemní značka a č. modelu "7731". Stav A-B.