Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sedící dívka

O4/1023

SEDÍCÍ DÍVKA

Ca 20. léta 20. stol.
Bakelitová figura štíhlé mladé ženy v dobových elegantních minišatech s bolerkem bez rukávů a krátkými nakadeřenými vlasy, sedící v odvážné póze s vysoko zdviženou pravou nohou, opřenou kotníkem o koleno levé, na hranolovém soklu z leštěného zeleného mramoru. Stav restaurováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.