O4/1100
ČTVEŘICE TUŠOVÝCH KRESEB
Severní Korea,
70. léta 20. stol.
Čtveřice tušových kreseb, 400x305 mm (výřez z pasparty, obdobné rozměry), sign. autorským razítkem, zn. v pravém horním a dolním rohu. Paspartováno, rámováno, zaskleno.