O4/1103
DOMÁCÍ OLTÁŘNÍ BUDDHISTICKÁ BOŽSTVA
Jižní Čína nebo Vietnam,
20. stol.
Sedm figur Buddhy sedícího v pozici lotosového květu, dřevo černě lakované, celoplošně zdobené zlacením, v. 17 cm (2 ks), 10 cm (5 ks).
Drobné oděrky.