O4/1110
VÁZA
Japonsko, Sacuma,
20. stol.
Keramická váza s dvojicí oušek pod hrdlem, krémová glazura silně krakelovaná, barevně malováno školskými motivy a ornamentálními pásy na polevě, zlacené detaily, evropský montovaný bronzový sokl, celková v. 35 cm, váza 30 cm.