O4/1116
TALÍŘ IMARI
Japonsko, Arita,
18. stol.
Porcelánový talíř s obloučkovým okrajem, zdobený malbou kobaltem pod polevou a barevnými emaily a zlatem na polevě, značeno na podední, Ø 22 cm.