O4/1117
ŠÁLEK S PODŠÁLKEM
Japonsko,
Meidži
Šálek s podšálkem z jemného porcelánu zdobeného barevnými emaily a zlacením s motivy vodních draků v krajině s architekturou a stafáží. Značeno na podední.