O4/1121
DVOJICE MISEK
Čína,
1. třetina 19. stol.
Talíř a miska, porcelán, zdobeno malbou červeným emailem na glazuře s florálními motivy a drakem, značeno na podední, Ø 23 cm a 12 cm.