O4/1137
DÓZA NA ŠŇUPACÍ TABÁK, GUYUE XUAN
Čína, Peking,
konec 18. stol.
Dóza na šňupací tabák z bílého skla je zdobena malbou barevnými emaily s motivem draka v mračnech. Na podední značeno červenými znaky studia Guyue Xuan. V. 7,5 cm.
Posouzeno sinoložkou PhDr. Zlatou Černou.