O4/1148
VÁZA CLOISONNÉ YUKIO TAMURA
Japonsko,
okolo 1910
Váza s krátkým úzkým hrdlem je celoplošně zdobena barevným cloisonné smaltem na měděném jádře s motivy kohoutů a slepic na tmavě zeleném pozadí. V. 15 cm. Na podední signováno: Yukio Tamura.
Stav restaurováno.