Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Dřevěné necuke

O5/025

DŘEVĚNÉ NECUKE

Japonsko, 18.-19. stol.
Dřevěné necuke ve formě masky divadla Nó charakteru Ko-bešimi, sign. "Deme", d. 5,2 cm.