O5/029
SOŠKA KUAN-JIN
Japonsko,
období Edo (18.-19. stol.)
Soška bódhisattvy Kuan-jin (Kanon bósacu) na lotosovém piedestalu, zlacené dřevo se vsazenýma skleněnýma očima. V. 44 cm.