O5/040
DÓZA V ČERNÉM LAKU
Japonsko,
období Meidži (1868-1912)
Dřevěná černě lakovaná dóza s lícovou plaketou zhotovenou z šibuiči s motivem božstva hromu Raidžina v technice rytí efubori s parciálním zlacením, apokryfně sign. "Hokkjó Kórin 法橋光琳" se značkou dílny výrobce "Manwai 万祝", 4,7x13,5x10,3 cm.