O5/056
AMITÁJUS
Čína, Peking,
18. stol.
Amitájus držící nádobku s nektarem nesmrtelnosti, zlacený cizelovaný bronz osázený korály a tyrkysy, pekingské dílny. V. 10,3 cm.