O5/098
MONOCHROMNÍ DEHUA VÁZA
Čína,
17. stol.
Hranatá monochromní dehua váza s výrazně profilovanými symetrickými uchy, okraj hrdla a další části drobně poškozeny ("mušikui"). V. 25 cm.