O5/099
WUCAI VÁZA PĚTI BAREV
Čína,
1. pol. 17. stol.
Porcelánová "pětibarevná" wucai váza s námětem audience vysokého mingského vojenského úředníka, tzv. "přechodný styl", v. 35 cm.
Poškozený horní okraj.