O5/100
PORCELÁNOVÁ DOUCAI MISKA
Čína,
18. stol.
Porcelánová Doucai miska s motivem květin, lotosů, archaických znaků a úponků, apokryfně datovaná "za velkých Mingů", v éře Čeng-hua, nepatrný odštěpek na okraji. Ø 12,5 cm.