O5/107
PORCELÁNOVÁ MÍSA VE STYLU ČÍNSKÉHO IMARI
Čína,
18. stol.
Velká porcelánová mísa ve stylu "čínského Imari", kombinace kobaltové modři pod glazurou a železité červeni se zlacením na polevě, exportní zboží. Ø 28,5 cm, v. 11,5 cm.