O5/109
BLEU DE HUE
Čína,
19. stol.
Bleu de hue talířek z modrobílého porcelánu s motivem rybáře a kaligrafickým přípisem, čínský export z Tin te-čenu pro vietnamský trh, značeno 内稃 "Nei fu“ (vnitřní dvůr), Ø 15 cm.