O5/128
VÁZIČKA Z MODROBÍLÉHO PORCELÁNU VE "FORMĚ HRUŠKY"
Čína,
19. stol.
Vázička z modrobílého porcelánu ve ,,formě hrušky“ (Chien Lung pear shaped), datovaná "Za velkých Čchingů, v éře Čchien-Lung (1736-1795)" s motivem mudrce jedoucího na koni pod borovicí, s podstavcem z tvrdého dřeva, v. 11,8 cm.